Soria Moria, Vogts gate 64

Lørdag 21. april - Musiq Soulchild

Hello, my name is Musiq

www.musiqsoulchild.com
www.billboard.com

Arrangeres av


Kommentarer

En musikkelsker er blind for pris

Av Praha lørdag 21. april

Jeg skal innrømme at jeg valgte vekk denne konserten pga prisen, men nå har jeg kun albumet "Aijuswanaseing", og har ikke fulgt artisten de siste årene. (Desverre, for nå har jeg tatt fram platen igjen, og Musiq er helt fantastisk). En annen grunn til at jeg valgte å ikke kjøpe billett var fordi det sto mellom denne og en helt annen type konsert, som igjen er mye billigere. SÅ jeg velger ikke vekk musikk jeg liker for ingenting. Er man genuint interessert i soul-musikk ville jeg glemt at billetten var dyr. Jeg gav mer for konsert med Pat Metheny Group for to år siden. Da hadde jeg knapt hørt inn to album av bandet, men det er en av mine beste konsertopplevelser. Billetten til 415 kroner var absolutt verdt det, og jeg angrer ikke på at jeg brukte et jafs av den lille militærlønnen min for en life-time experience. Louis har rett, mann! Dette er for de som liker musikk!

Nutcases

Av Silly lørdag 21. april

En legendarisk konsert som denne er selvfølgelig verdt fire lapper (og det kommer fra meg som allerede har sett ham en gang i London). Dessuten er det vel ingen konserter med storartister som idag koster mindre enn 400? Ekte Musiq-lovers ville aldri ha sett på prisen, og i hvert fall ikke kommentert den, da dette er den største begivenheten innen soul Oslo noen gang har sett (og den største Oslo most probably kommer til å få se).

Re: Dyrt

Av Luis Polanco a.k.a LP fredag 20. april

Det er klart at 365kr kan virke mye når P Diddy og Snoop kostet 465kr+gebyr for begge,men dette er artister som lager veldig mye kommærs hit-songs om dagen og som lett trekker inn 10.000. Musiq er for den som liker musikk fremfor "show" og "fanteri",noe som er et mindretall her i Oslo. Samtidig er det store kostnader i å hente en artist av et slikt kaliber hit til byen vår og da blir det fort 300-400 kr det det koster for å dekke alle kostnader. Er du glad i god musikk og vil oppleve en sjelden opplevelse her i Oslo så betal for billetten,hvis ikke så gi faen!!

Dyrt:

Av Elisabeth fredag 20. april

Det er en drøy pris ja...!

billettpriser

Av Warsa lørdag 14. april

Musiq er en glitrende artist som absolutt må oppleves live. Men.. 400kr er altfor stivt.

a hell of a concert

Av musiq lover mandag 9. april

it will be a hell of a concert this one, oslo needs that kind of soulful entertainment.

Copyright © 2006 - 2012 Cosmopolite Scene +47 22 11 33 08 / cosmopolite@cosmopolite.no Besøksadresse: Soria Moria, Vogts gate 64 Postadresse: Postboks 8856 Youngstorget, 0028 Oslo

Utvikling Shortcut - Drevet av eZ publish

Ansatte - logg inn